Stacja paliw LOTOS

Ozorków, ul. Adamówek 16

tel. (042) 277 39 92, fax (042) 277 39 91

e-mail: p036@lotospaliwa.pl

Stacja działa w systemie partnerskim Rodzina LOTOS. Jest to nowoczesny obiekt uruchomiony w czerwcu 2005 roku. Stacja jest czynna całą dobę, a wykwalifikowani pracownicy służą Państwu pomocą w każdej chwili.

W ofercie mamy wyłącznie najwyższej jakości atestowane paliwa produkcji Grupy LOTOS:

 

 

W sklepie klienci znajdą towary wysokiej jakości, w znanej, przyjaznej, klimatyzowanej przestrzeni, które są odpowiednio wyeksponowane na półkach tak by można było łatwo i szybko odnaleźć potrzebną rzecz. Asortyment towarów oferowanych na stacji jest bardzo różnorodny. Klienci  kupią praktycznie wszystko: od akcesoriów samochodowych, po oleje, smary, płyny eksploatacyjne, kosmetyki samochodowe, żywność, prasę, zabawki, alkohol, gorące napoje Nescafe z automatu i wiele innych.

Na naszej stacji można skorzystać również z doskonałej i nowoczesnej automyjni bezdotykowej samoobsługowej 
BKF MYJNIE.
Mycie bezdotykowe przy użyciu działania chemicznego w połączeniu z wysokim ciśnieniem, wodą zdemineralizowaną i temperaturą daje doskonały efekt bez powodowania uszkodzeń mechanicznych i zarysowań lakieru, tak charakterystycznych dla myjni automatycznych czy ręcznych.
Efekt czystego samochodu można osiągnąć na dwa sposoby:

  1. Kierowca sam myje swój samochód tak dokładnie  i długo jak tego potrzebuje (koszt zależy od czasu potrzebnego na umycie swojego pojazdu - ilości wrzuconych monet)

  2. Pracownik stacji myje jego samochód.

Jak myć?

Doskonałym uzupełnieniem oferty automyjni jest dostępność odkurzacza oraz kompresora.

 

Każdy może również skorzystać z ogólnodostępnej toalety.

Za wszystkie towary i usługi na naszej stacji można płacić przy pomocy kart kredytowych VISA, MasterCard, Maestro oraz kart flotowych LOTOS Biznes, UTA, DKV.

Za tankowane paliwa i wybrane artykuły sklepowe można przy pomocy karty magnetycznej zbierać punkty i wymieniać je na ciekawe nagrody.
Więcej szczegółów można dowiedzieć się klikając na odnośnik Navigator znajdujący się poniżej.

 

                 

 

 
Pokaż lokalizację stacji paliw LOTOS na większej mapie

 

Powrót na stronę główną