Szybko i sprawnie dostarczamy ekologiczne oleje napędowe, paliwa silnikowe oraz płynny autogaz do odbiorców na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z największymi producentami gwarantujemy ciągłość dostaw, wysoką jakość oraz atrakcyjną ofertę cenową.

Hurt paliw

W branży paliwowej działamy od ponad dwudziestu lat, co pozwoliło nam na doskonałe zapoznanie się z wymaganiami rynku oraz oczekiwaniami odbiorców paliw. Jako hurtownia z wieloletnimi tradycjami dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta obejmowała wyłącznie wysokiej jakości produkty przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen.

W ofercie posiadamy:

  • olej napędowy
  • benzynę bezołowiową 95
  • benzynę bezołowiową 98
  • autogaz w formie gazu płynnego propan-butan

Zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych producentów i importerów. Posiadamy stałe umowy z największymi dostawcami paliw w Polsce m.in. Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A oraz Grupą Lotos. Dzięki temu cała nasza oferta objęta jest gwarancją najwyższej jakości. Paliwa, które dostarczamy są ekologiczne, co znaczy, że spełniają wysokie normy europejskie w zakresie ochrony środowiska.

Olej, benzynę oraz autogaz dostarczamy do klientów własnymi, nowoczesnymi autocysternami, wyposażonymi w odpowiednie układy pomiarowe, które zapewniają bezproblemowy i bezpieczny transport. Ponadto doświadczeni kierowcy oraz wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja szybkiego i sprawnego rozładunku.

Posiadanie wyspecjalizowanej floty transportowej do przewozu materiałów niebezpiecznych pozwala nam na natychmiastową reakcję w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Wszystkie zamówienia są realizowane bezzwłocznie, w czasie nieprzekraczającym 24 godzin.

Obsługujemy stacje paliw, firmy transportowe, jednostki publiczne oraz innych przedsiębiorców, zapewniając:

  • najwyższą jakość olejów, benzyny i autogazu
  • krótkie terminy realizacji dostaw oraz sprawny rozładunek
  • miłą i profesjonalną obsługę
  • atrakcyjne ceny wszystkich paliw

Hurt paliw

Hurt paliw