Firma Handlowo-Usługowa Kwiatkowski to sprawdzony dostawca oleju grzewczego Ekoterm Plus i paliw napędowych. Ponad 20 lat istnienia na rynku oraz uznanie szerokiego grona klientów są najlepszą rekomendacją wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę.

O firmie

Od ponad 20 lat prowadzimy sprzedaż paliw, dostarczając sprawdzone i nowoczesne paliwa zarówno do celów grzewczych jak i napędowych. Od początku działalności naszym celem jest profesjonalna i sprawna obsługa klientów. Takie podejście sprawiło, że zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców oraz uznanie wielu znanych spółek takich jak PKN Orlen S.A.

 

Głównym filarem działalności firmy jest dystrybucja wysokiej jakości paliw silnikowych oraz ekologicznego oleju opałowego Ekoterm Plus. Zajmujemy się również dostarczaniem gazu LPG wykorzystywanego do napędu pojazdów. Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, dlatego wśród naszych klientów znajdują się nie tylko stacje benzynowe i firmy transportowe, lecz również wiele przedsiębiorstw z różnych branż.

Paliwa, gaz lpg i olej grzewczy należą do grupy materiałów niebezpiecznych. Aby zapewnić pewny transport, posiadamy wyspecjalizowaną flotę transportową, obejmującą profesjonalne cysterny dostawcze, które gwarantują:

  • sprawny i bezpieczny transport na terenie całej Polski
  • szybkie i terminowe dostawy do 24 godzin od złożenia zamówienia
  • profesjonalny rozładunek w miejscu wskazanym przez odbiorcę

Poza dystrybucją paliw prowadzimy również stacje paliw w Ozorkowie i Nowym Gaju. Na stacji w Ozorkowie znajduje się samoobsługowa myjnia bezdotykowa renomowanego producenta BKF MYJNIE z odkurzaczem i kompresorem oraz sklep z szeroką ofertą asortymentu.

Kwiatkowski Ekoterm

Kwaitkowski Ekoterm plus