Ekoterm Plus jest najwyższej klasy olejem opałowym stanowiącym nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie grzewcze w kotłach centralnego ogrzewania oraz piecach przemysłowych i technologicznych. Od 2001 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Oleju Opałowego Ekoterm Plus Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A.

Olej opałowy

Od 2001 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oleju opałowego produkcji PKN ORLEN S.A., zapewniając szybkie dostawy do klientów na terenie całej Polski. Ekoterm Plus to niezawodne rozwiązanie grzewcze, które zapewnia bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w korzystaniu z energii cieplnej. Dzięki wysokiej kaloryczności jest olejem ekonomicznym, stanowiącym najlepszą alternatywę dla ogrzewania energią elektryczną, węglem czy gazem ziemnym.

Zalety technologii Ekoterm Plus:

Prosta obsługa Prosta obsługa
Bezodpadowa technologia Praktycznie bezodpadowa technologia
Ekologiczna technologia Niska zawartość siarki – obniżona do 0,1%
Bezawaryjna technologia Zachowany poziom smarowności
Bezpieczna technologia Bezpieczeństwo dla środowiska
Wysokoenergetyczna technologia Wysoka temperatura zapłonu

Zamówienia:

Dostawy realizujemy w pełni wyposażonymi nowoczesnymi autocysternami dostawczymi o pojemności 19 tys. litrów, 18 tys. litrów lub 12 tys. litrów z wężami nalewczymi o długości do 50 metrów, co ułatwia tankowanie bez potrzeby manewrowania w ciasnych bramach. Nasi kierowcy posiadają umiejętności praktyczne i odpowiednią wiedzę teoretyczną gwarantujące bezpieczny i sprawny rozładunek paliwa. Zamówienia przyjmujemy:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

w soboty w godz. 8.00 - 13.00

Certyfikat jakości - Kwiatkowski

Olej opałowy Ekoterm

Certyfikat jakości - Kwiatkowski