Stacja paliw LOTOS – Ozorków, Adamówek 16

Godziny otwarcia: całodobowo

tel.: (042) 277 39 90, fax: (042) 277 39 91

e-mail: p036@lotospaliwa.pl

Prowadzona przez nas stacja paliw LOTOS jest to nowoczesny, klimatyzowany obiekt, który został uruchomiony w czerwcu 2005 roku. Stacja jest czynna całą dobę, oferując tankowanie najwyższej jakości paliw, myjnię bezdotykową, dobrze wyposażony sklep oraz ogólnodostępne toalety. Zapewniamy miłą obsługę wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą pomocą.

W sklepie kupią Państwo m.in.:

  • szeroki wybór akcesoriów samochodowych
  • bogatą ofertę olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych
  • słodycze i inne artykuły spożywcze
  • świeżo mieloną kawę z nowoczesnego ekspresu ciśnieniowego
  • gorące hot-dogi
  • zabawki
  • alkohol

Na stacji znajduje się również nowoczesna myjnia bezdotykowa BKF MYJNIE. Mycie bezdotykowe przy użyciu działania chemicznego w połączeniu z wysokim ciśnieniem, wodą zdemineralizowaną i temperaturą pozwala uzyskać doskonały efekt niewielkim kosztem. W przeciwieństwie do myjni automatycznych czy ręcznych nie powoduje żadnych uszkodzeń mechanicznych i zarysowań lakieru. Do Państwa dyspozycji pozostaje także odkurzacz oraz darmowy kompresor.

Z myjni mogą Państwo korzystać samodzielnie, jak również skorzystać z usługi mycia samochodu przez pracownika stacji. Cena mycia auta zależna jest od czasu – automaty myjące posiadają wrzut na monety.

Za wszystkie towary i usługi na naszej stacji można płacić przy pomocy kart kredytowych VISA, MasterCard, Maestro oraz kart flotowych LOTOS Biznes, UTA, DKV, EuroWag.

Za tankowane paliwa i wybrane artykuły sklepowe można przy pomocy karty magnetycznej zbierać punkty i wymieniać je na ciekawe nagrody. Aby uzyskać więcej szczegółów, zachęcamy do kliknięcia w przycisk Navigator.


Kwiatkowski Stacje paliw

Kwiatkowski Stacje paliw